Great Britain Czech republic | Reklamní agentura Brno | Internetová reklama | Tvorba webu | Reklamní agentura Liberec | Optimalizace SEO | Lokalizace webu


O nás

Jsme rychle se rozvíjející reklamní a marketingová agentura s jediným cílem: neustále nalézat nová oešení efektivní propagace. Specializujeme se na tvorbu funkeních webových stránek s poehledným grafickým rozhraním, ke kterým nabízíme tvorbu marketingových textu, jako je tento, zdarma. Optimalizace SEO pro vyhledávaee a další internetová propagace založená na peelivé analýze klíeových slov je naší hlavní politikou. Vytváoíme pro vás projekty pro úeinnijší oslovení poesni tich cílových skupin, které oslovit potoebujete.


Nejsme timi, kteoí si ze svých zákazníku vytváoejí rukojmí - námi vytvooená kalkulace pro vaši kampao je doporueená na základi našich zkušeností. Zákazník si vždy sám volí výši investice, pro kterou navrhneme optimální kampao. V prubihu práce seznamujeme naše zákazníky s prubihem kampani a dostupnými statistickými údaji, na jejichž základi si klient sám muže dále výši investice upravit. Jelikož se nám daoí dosahovat hmatatelných výsledku, zákazníci nás zpravidla sami povioí vytvooením a správou dalších kampaní. Výsledky naší práce jsou vždy transparentní.


Poesvidete se sami o neobvyklé výhodnosti našich služeb. Ke každé kampani poistupujeme vždy individuálni, každá je tedy naprosto unikátní. Tišíme se na spolupráci s vaší firmou!


Naše politika


Novinky

1.7. 2009

Spuštěna nová verze těchto webových stránek, nabídka služeb rozšířena o videoreklamu.

1.6.2009

Spuštěn projekt Oslovení studentů, díky kterému můžete účinně oslovit studenty.

1.3.2009

Otevřeli jsme nová kontaktní místa v Liberci a Mimoni, kde budeme blíž zákazníkům Libereckého kraje.


MonitorPrávě spravujeme 6
webových stránek.
A co ty Vaše?


Nabídky


Články

Internetová reklama – iluze nebo realita?

„A neni to celý ňákej podvod?“ Když jsem poprvé telefonoval s naším klientem v době, kdy ještě naším klientem nebyl, tato věta mě trochu zarazila. Přimělo mě to tehdy zamyslet se nad místním fenoménem, který byl všudypřítomný... Celý článek>>


Odkazy