Great Britain Czech republic | Reklamní agentura Brno | Internetová reklama | Tvorba webu | Reklamní agentura Liberec | Optimalizace SEO | Lokalizace webu


Firemní styl

Aby firma nebyla jen položkou v telefonním seznamu a utkvěla svým klientům v paměti, potřebuje jednotný firemní styl neboli corporate identity. Ten zajistí, že se vaše značka stane lépe zapamatovatelnou, čitelnou a jedinečnou. Jednotný firemní styl zahrnuje především firemní logo, slogan, www stránky, grafický design propagačních materiálů, interních firemních dokumentů (faktury, objednávky, hlavičkový papír), tedy veškerých viditelných prvků, pod kterými se firma prezentuje. Vytvoříme pro vás tento jednotný firemní styl po důkladném seznámení se s činností vaší firmy, abychom co nejlépe vystihli její image.


firemní styl

Firemní logo

Firemní logo je nejpodstatnější součástí firemní identity. Je uvedeno všude, na webových stránkách, firemních tiskovinách i propagačních materiálech. Dodáme vám návrh třech možných variant loga, ze kterých si vyberete to nejvhodnější.


Hudební logo

Hudební logo provází firmu v rozhlasových reklamních kampaních. Je-li dobře zpracováno, je úzce spojeno se značkou a dělá mu reklamu ještě dlouhou dobu po ukončení kampaně. Zaměřujeme se na tvorbu rockově ztvárněného hudebního loga, který pro nás realizuje kapela Žito.


Slogan

Slogan je často součástí loga. Dobře volený slogan je lehce zapamatovatelný a v nejstručnější formě reprezentuje firmu či produkt. Zde je prostor pro velkou invenci a důvtip.


Grafický styl dokumentů

Jednotný styl objednávek, faktur, dodacích listů, listin, smluv, obálek a dokonce poštovních známek evokuje fakt, že je značka silná.


Propagační materiály

Díky jednotně laděným propagačním materiálům dáte svým kampani jednotnou myšlenku, která několikrát znásobí její výsledky. Zajistíme i profesionální tiskové služby, které pro nás realizuje Tiskárna Ralsko.Novinky

1.7. 2009

Spuštěna nová verze těchto webových stránek, nabídka služeb rozšířena o videoreklamu.

1.6.2009

Spuštěn projekt Oslovení studentů, díky kterému můžete účinně oslovit studenty.

1.3.2009

Otevřeli jsme nová kontaktní místa v Liberci a Mimoni, kde budeme blíž zákazníkům Libereckého kraje.


MonitorPrávě spravujeme 6
webových stránek.
A co ty Vaše?


Nabídky


Články

Internetová reklama – iluze nebo realita?

„A neni to celý ňákej podvod?“ Když jsem poprvé telefonoval s naším klientem v době, kdy ještě naším klientem nebyl, tato věta mě trochu zarazila. Přimělo mě to tehdy zamyslet se nad místním fenoménem, který byl všudypřítomný... Celý článek>>


Odkazy