Great Britain Czech republic | Reklamní agentura Brno | Internetová reklama | Tvorba webu | Reklamní agentura Liberec | Optimalizace SEO | Lokalizace webu


Optimalizace SEO


optimalizace SEO

Co je to optimalizace SEO?

Optimalizace SEO je proces, kdy zjednodušeni řečeno dochází k úpravi webových stránek s cílem zvýšit jejich pozici ve vyhledávačích. Zákazník, který hledá na internetu ubytování, zadá do vyhledávače (Seznam, Google, Centrum, ...) klíčové slovo ubytování nebo třeba penziony brno či penzion v Brně. Tato klíčová slova jsou při optimalizaci SEO použita na vašich webových stránkách tak, že se ve výsledcích vyhledávání zobrazí na vyšších pozicích.


Proe optimalizace SEO?

Webové stránky bez optimalizace SEO jsou jako pobočka, o které nikdo neví. Při vyhledávání za pomoci vyhledávačů se bez provedené optimalizace SEO vaše webové stránky zkrátka nezobrazí. Princip optimalizace SEO spočívá ve výběru a vhodné implementaci klíčových slov přímo na webové stránky a dalších opatření. Existují mnohé způsoby, jak webovou prezentaci na internetu zviditelnit, ale optimalizace SEO jako jediná metoda zajistí nejtvalejší výsledky.

optimalizace SEO

Proe se obrátit na nás?

Oproti valné většině internetových společností klademe důraz na pečlivý výběr klíčových slov za pomoci analýz. Klíčová slova, která jsou vybrána jen namátkou, jsou totiž v drtívé většině případu již hustě obsazená vaší konkurencí – protlačit vaše stránky na nějaké rozumné pozice je pak velice (velice) drahé. Klíěem k úspěchu je jazyková kreativita. Na začátku vybereme zhruba 3000 relevantních klíčových slov, ze kterých pak dalšími analýzami a statistikami vybereme finálních 10-20 klíčových slov, se kterými pak dále pracujeme. Ve svém výsledku je tato metoda několikanásobně efektivnější a hlavně levnější.


Co získáte navíc?

  • vlastní výběr výše investice do optimalizace
  • pravidelné reporty návštěvnosti webu a informací o návštěvnících
  • návrhy na další úpravy webu a předbižné kalkulace


optimalizace SEO

Máte-li zájem o podrobnější informace o optimalizaci SEO, napište nám – navštívíme vás!

Kontaktujte nás v případě zájmu o optimalizaci Vašich webových stránek.


Novinky

1.7. 2009

Spuštěna nová verze těchto webových stránek, nabídka služeb rozšířena o videoreklamu.

1.6.2009

Spuštěn projekt Oslovení studentů, díky kterému můžete účinně oslovit studenty.

1.3.2009

Otevřeli jsme nová kontaktní místa v Liberci a Mimoni, kde budeme blíž zákazníkům Libereckého kraje.


MonitorPrávě spravujeme 6
webových stránek.
A co ty Vaše?


Nabídky


Články

Internetová reklama – iluze nebo realita?

„A neni to celý ňákej podvod?“ Když jsem poprvé telefonoval s naším klientem v době, kdy ještě naším klientem nebyl, tato věta mě trochu zarazila. Přimělo mě to tehdy zamyslet se nad místním fenoménem, který byl všudypřítomný... Celý článek>>


Odkazy