Česky

SEO specialist – pracovní stáž

Zajímá Tě oblast SEO/SEM? Chceš se dozvědět o nejnovějších trendech v SEO? Chceš zjistit, co se skrývá za pojmy MSEO, Content marketing, Social SEO a další? Chceš se stát expertem na oblast marketingu ve vyhledávačích?

Překladatelské studio Abiturient.cz vypisuje výběrové řízení na půlroční neplacenou pracovní stáž SEO specialist. Nejúspěšnější uchazeči dostanou příležitost řídit své vlastní SEO kampaně, podílet se na tvorbě obsahu a webů a hlavně – osvojit si nejnovější metody a postupy vedoucí k úspěchu webů ve vyhledávačích, a získat tak mílový náskok před svými spolužáky.

Výhody stáže Abiturient.cz

Co požadujeme?

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej nám na info(zavináč)abiturient.cz poslat své CV a také krátký motivační dopis, ve kterém uveď důvody, proč se právě Ty na tuto pozici hodíš nejlépe. Do předmětu e-mailu napiš "Zájem o pozici - SEO specialist".

Žádost neodkládej, nabídka stáže je časově omezená!

Přihlas se k odběru změn a dostávej pracovní pozice na svůj profil

Těšíme se na Tebe!

NOVINKY

SDL Trados 2009

Přešli jsme na novou verzi software SDL Trados. Verze 2009 nabídne integrované pracovní prostředí, projektové řízení a tím i rychlejší práci na zakázkách.

účtujeme za zdrojové slovo

Opustili jsme systém účtování za normostrany a přešli jsme na férový systém účtování za slovo zdrojového textu.

nová pobočka v Anglii

Od dubna bude fungovat nová pobočka v Anglii. Kde nás najít tam se dozvíte v kontaktech

nová pobočka v Liberci

Otevřeli jsme nové kontaktní místo přímo v Liberci.


ČLÁNKY

Jak na jazykové mutace webových stránek

Možná jste při procházení statistik přístupů zaznamenali, že někteří návštěvníci na váš web přicházejí ze zahraničí. Pokud tyto přístu... Celý článek>>


Překlady jídelních lístků

Jeden příklad za všechny. Když jsem hovořil s jedním známým z Anglie, který zavítal do České republiky a jedna z jeho zastávek byla i restaurace nabízející typické české speciality, neudržel jsem se... Celý článek>>

KE STAŽENÍ

E-LEARNING

Menu