Česky

Marketing Specialist

 

Chcete se zdokonalit ve všech odvětvích marketingu? Rádi byste získali přehled o nejnovějších postupech, od průzkumu trhu až po vysoce cílené oslovení zákazníků?

Říkají vám něco pojmy PPC reklama, SEO, MSEO, Social media marketing, virální marketing, remarketing, konverze apod.? Ne? Chcete se dozvědět víc, zvýšit hodnotu svých vědomostí a získat náskok před ostatními spolužáky?

Právě pro vás jsme připravili neplacenou půlroční pracovní stáž v brněnské kanceláři překladatelského studia Abiturient.cz (okolo 50 hodin měsíčně).

 

Náplní vaší práce bude

 
... a mnoho dalšího
 

Během stáže se mimo jiné dozvíte

Po absolvování stáže uvidíme, co dál. Nabízí se buď pokračování stáže v Harrogate (Velká Británie), nebo dlouhodobou spolupráci za peníze.

Pokud byste po skončení stáže s námi nechtěli spolupracovat, nevadí. Absolventi našich stáží se po nabytí patřičných zkušeností dostali na pozice, které znamenaly velký posun v jejich osobním i profesním životě.

Pokud vás tato nabídka zaujala, prostě nám napište! Pošlete nám, co uznáte za vhodné. Nechceme se probírat stohy sívíček, vyberte jen to podstatné.

Jo, a mail je info@abiturient.cz. Abychom váš e-mail nepřehlédli, dejte do předmětu taky "Marketing Specialist". Díky.

Těšíme se na vás!

NOVINKY

SDL Trados 2009

Přešli jsme na novou verzi software SDL Trados. Verze 2009 nabídne integrované pracovní prostředí, projektové řízení a tím i rychlejší práci na zakázkách.

účtujeme za zdrojové slovo

Opustili jsme systém účtování za normostrany a přešli jsme na férový systém účtování za slovo zdrojového textu.

nová pobočka v Anglii

Od dubna bude fungovat nová pobočka v Anglii. Kde nás najít tam se dozvíte v kontaktech

nová pobočka v Liberci

Otevřeli jsme nové kontaktní místo přímo v Liberci.


ČLÁNKY

Jak na jazykové mutace webových stránek

Možná jste při procházení statistik přístupů zaznamenali, že někteří návštěvníci na váš web přicházejí ze zahraničí. Pokud tyto přístu... Celý článek>>


Překlady jídelních lístků

Jeden příklad za všechny. Když jsem hovořil s jedním známým z Anglie, který zavítal do České republiky a jedna z jeho zastávek byla i restaurace nabízející typické české speciality, neudržel jsem se... Celý článek>>

KE STAŽENÍ

E-LEARNING

Menu